logo

Postup pro vytvoření zakázky a smlouvy o dílo

1. Předání kontaktu a požadavku
Napište nám krátce Váš záměr, požadavek nebo dotaz. Uveďte adresu plánované rekonstrukce a několik časových termínů k osobnímu projednání. Obratem Vám zašleme naši odpověď.


2. Osobní schůzka na konkrétním místě realizace (zdarma)
Na místě s Vámi projednáme Vaše představy, konkrétní požadavky. Stávající stav zaměříme a do zakázkového formuláře uvedeme Vaše požadavky.


3. Vypracování cenové nabídky, návrh sanity (zdarma jedno provedení)
Na základě vyplněného zakázkového formuláře Vám vypracujeme cenovou nabídku. Dále Vám elektronicky zašleme návrh sanity a výkresovou dokumentaci.


4. Schválení cenové nabídky - doladění a rekapitulace konečné zakázky
Společně s Vámi projdeme jednotlivé položky cenové nabídky včetně výkresové dokumentace a návrhu sanity. Požadované změny opravíme a nově zapracujeme do konečné podoby zakázkového listu s návrhem termínu zahájení.


5. Smlouva o dílo bude obsahovat:
Adresy zákazníka a řemeslníků. Všechny právní záležitosti týkající se občanského zákoníku. Jednotlivé položky předmětu díla. Termín zahájení a plánovaný termín ukončení rekonstrukce. Splatnosti zálohových částek za práci a materiál s celkovou částkou. Součástí smlouvy bude schválena výkresová dokumentace a cenová nabídka.

Po schválení návrhu smlouvy a jejich konečných úpravách všechny zúčastněné strany SoD podepíší.


6. Zahájení rekonstrukce
Den před zahájením nebo v den zahájení rekonstrukce po domluvě si zúčastněné strany předají místo rekonstrukce a klíče od potřebných dveří (bytu, domu, sklepu a hlavních uzávěrů energií). Počet klíčů se zapíše do předávacího protokolu.

S ohledem na spolubydlící v panelovém nebo cihlovém domě zahájení provádíme v 7:30 hod. Hlučné a bourací práce směřujeme do časových termínů od 8:00 – 11:30 hod. a od 13:00 – 18:00 hod.