logo

Vytvoření zakázky a smlouvy o dílo

1. Předání kontaktu a požadavku
Napište nám Váš záměr, požadavek nebo dotaz. V případě bližšího zájmu rovnou uveďte několik časových termínů k osobnímu projednání. Obratem Vám zašleme naši odpověď.


2. Osobní schůzka na konkrétním místě realizace (zdarma)
Na místě s Vámi projednáme Vaše představy, konkrétní požadavky. Požadované dílo zaměříme a zakreslíme do výkresů. Do zakázkového formuláře uvedeme Vaše požadavky s návrhem termínu zahájení.


3. Vypracování nabídky (zdarma)
Na základě vyplněného zakázkového formuláře Vám vypracujeme cenovou nabídku. Tu Vám zašleme elektronickou poštou nebo osobně doručíme s termínem zahájení rekonstrukce.


4. Schválení cenové nabídky - doladění a rekapitulace konečné zakázky
Společně s Vámi projdeme jednotlivé položky včetně výkresové dokumentace. Případné změny opravíme a nově zapracujeme do konečné podoby zakázkového listu.


5. Stanovení harmonogramu prováděných prací
Písemně s Vámi sjednáme harmonogram prací s termínem zahájení a ukončením rekonstrukce. Dále termín předání díla a zaplacení záloh.


6. Smlouva o dílo bude obsahovat:
Všechny právní záležitosti týkající se občanského zákoníku a rekonstrukce. Termín zahájení a ukončení rekonstrukce s cílovou částkou. Součástí smlouvy bude schválený projekt s technickou dokumentací a také schválený zakázkový list.


7. Zahájení rekonstrukce
S ohledem na spolubydlící v panelovém domě zahájení provádíme v 7:00 hod. Hlučné a bourací práce směřujeme do časových termínů od 8:00 – 11:30 hod. a od 13:00 – 18:00 hod.